HENK VIERVEIJZER AQUATINT - Verkocht

HENK VIERVEIJZER   AQUATINT    kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

HENK VIERVEIJZER   AQUATINT    kopen? Bied vanaf 75!HENK VIERVEIJZER   AQUATINT    kopen? Bied vanaf 75!HENK VIERVEIJZER   AQUATINT    kopen? Bied vanaf 75!HENK VIERVEIJZER   AQUATINT    kopen? Bied vanaf 75!HENK VIERVEIJZER   AQUATINT    kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2003 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Henk Vierveijzer (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige exclusieve Aquatint van Henk Vierveijzer

Afmeting blad  48x64 cm  in nieuwstaat

Afmeting smetteloos passe-partout  58.5x79 cm

Handgesigneerd en Genummerd 4/4

Verzendkosten 15 euro in ned  30 euro in belgie

Henk Vierveijzer (1950)

Alle items van deze kunstenaar(11)
FA. (34)

2003 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:19-03-2016 om 19:26
Eindtijd:25-03-2016 om 19:26
GetoondeInteresse
25 mrt. / 19:19
€ 75