Henk Vierveijzer - Met het oog op... - Verkocht

Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!
Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!
  • Henk Vierveijzer (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekGiclée
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen82 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300

Een mooie digitale druk, een giclée , uitgevoerd door Drukkerij van den Boogaard te Oisterwijk
Dit is een rastervrije druk en geeft daardoor een perfecte weergave van het origineel, dat in olieverf op linnen is uitgevoerd
Eventueel kunnen wij ook het inlijsten verzorgen

Henk Vierveijzer (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  IngridVolkersz

Lid sinds 2017
15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
68 cm
82 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2020 om 12:12
Eindtijd:25-07-2020 om 19:08
hans44
25 jul. / 05:35
€ 20