Henk Visch kleurenlitho 'Man' 1996

Henk Visch kleurenlitho 'Man' 1996 kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Ongespecificeerd

Geplaatst door  bdmaastricht

4 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Zonder lijst. Nieuwstaat. Editie gemaakt in 1996 voor het Middelheim Museum in Antwerpen. Door mij aangekocht als lid van de vrienden van het museum. 30 cm x 42 cm (dik papier ca. 0,5 cm). Gesigneerd + genummerd 83 / 125. Te bezichtigen en af te halen in Maastricht.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  bdmaastricht

4 verkochte items

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:31-08-2014 om 06:25
Eindtijd:07-09-2014 om 06:25

hugocampus
31 aug. / 14:05
€ 70