Henk Visch - Zonder titel - Verkocht

Henk Visch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Henk Visch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Henk Visch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Henk Visch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Henk Visch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
  • Henk Visch (1950)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 100 ex

Henk Visch
Zeefdruk uit de portfolio: 10 jaar later
Drukker; Zeger Reijers
nr. 36/ 100

Henk Visch (1950)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
62 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:08-06-2018 om 10:25
Eindtijd:15-06-2018 om 15:30
hugocampus
14 jun. / 11:42
€ 50