Henk Welther: Havengezicht : olieverf op doek: gesigneerd

Henk Welther: Havengezicht : olieverf op doek: gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!
Henk Welther: Havengezicht : olieverf op doek: gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Henk Welther: Havengezicht : olieverf op doek: gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Henk Welther: Havengezicht : olieverf op doek: gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Henk Welther: Havengezicht : olieverf op doek: gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Henk Welther: Havengezicht : olieverf op doek: gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Henk Welther: Havengezicht : olieverf op doek: gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Henk Welther: Havengezicht : olieverf op doek: gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  sonia67

1 verkochte items
  • Henk Welther (1885-1947)

Henk Welther leefde van 1985 tot 1947. Hij kwam om door een geweldsmisdrijf. Hij wijzigde zijn naam op latere leeftijd van Welter naar Welther om zijn broer het gemakkelijker te maken. Die heette namelijk H. Welter en was ook schilder en kunsthandelaar. Ook nog 2 broers van hem handelden in werk van: A van Gilst - JL Jongsma - A Knikker - H Smallenberg- J Knikker jr. en sr. -en C de Bruin. Hij kochten name werken van de Knikkers die niet gesigneerd waren om er vervolgens H Welther onder te zetten. Zijn oudere broer Henri signeerde met H. Endlich. En zijn jongere broer Willem Frederik signeerde met A. Marketing. Kortom Henk Welther was dus de echte kunstschilder en zijn 3 broers hadden pseudoniemen van de werken van eerder genoemde schilders.
Het schilderij is een beetje vuil, maar heeft geen craquelé. Lijst is niet helemaal gaaf.
De maten zijn: 40 x 60 cm gemeten zonder lijst. Gemeten met de lijst : 60 x 80 cm.

Henk Welther (1885-1947)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  sonia67

1 verkochte items
Starttijd:24-06-2017 om 16:26
Eindtijd:01-07-2017 om 16:26
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieNederland