Henny Bal - Zicht op RK kerk te Voorburg - Verkocht

Henny Bal - Zicht op RK kerk te Voorburg kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Henny Bal - Zicht op RK kerk te Voorburg kopen? Bied vanaf 30!Henny Bal - Zicht op RK kerk te Voorburg kopen? Bied vanaf 30!Henny Bal - Zicht op RK kerk te Voorburg kopen? Bied vanaf 30!Henny Bal - Zicht op RK kerk te Voorburg kopen? Bied vanaf 30!Henny Bal - Zicht op RK kerk te Voorburg kopen? Bied vanaf 30!Henny Bal - Zicht op RK kerk te Voorburg kopen? Bied vanaf 30!Henny Bal - Zicht op RK kerk te Voorburg kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Jansonius
FA. (1)

65 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Henny Bal (1915-2012)
Jaartal1940
DragerBoard
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 46 cm (h x b)
Lijst40 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Hendrik Anthonie "Henny" Bal (1915-2012).

Gesigneerd: Bal (achterzijde)
Jaar: 1940 of 1941

Het schilderij zit in een simpele lijst.

Ophalen of verzenden

Een paar kleine verfbeschadigingen (zie foto).

Henny Bal (1915-2012)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Jansonius
FA. (1)

65 verkochte items
48 cm
40 cm
46 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:28-01-2019 om 17:54
Eindtijd:07-02-2019 om 22:55
Kunstmens1973
07 feb. / 22:49
€ 30