FA. (1)

Henny van de Nieuwenhof - Krab

Henny van de Nieuwenhof - Krab kopen? Bied vanaf 400!
Henny van de Nieuwenhof - Krab kopen? Bied vanaf 400!Henny van de Nieuwenhof - Krab kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Ditte

1 verkochte items
  • Henny van de Nieuwenhof (1945)
Jaartal1981
TechniekEts/Aquatint
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37
Ets nummer 37 van de 100, die er van zijn gemaakt. Zeer expressief van karakter. Het stelt een Krab/Kreeft? voor.

lijst o.k. ,glas prima.

Henny van de Nieuwenhof (1945)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Ditte

1 verkochte items
80 cm
60 cm
80 cm
60 cm
Starttijd:08-03-2019 om 15:15
Eindtijd:16-03-2019 om 22:32
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieREEUWIJK, Nederland
VerzendingAlleen per koerier