Henri de Haas - aquarel: Het gericht - 1981 - Verkocht

Henri de Haas - aquarel: Het gericht - 1981 kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Henri de Haas - aquarel: Het gericht - 1981 kopen? Bied vanaf 65!Henri de Haas - aquarel: Het gericht - 1981 kopen? Bied vanaf 65!Henri de Haas - aquarel: Het gericht - 1981 kopen? Bied vanaf 65!Henri de Haas - aquarel: Het gericht - 1981 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (357)
  • Henri de Haas (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquarel van Henri de Haas. Titel: Het gericht. Jaar: 1981 (april). Afmetingen blad: H57,5 x b76,5 cm. Afmetingen voorstelling: H46 x b63 cm. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat. Op de randen zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Deze vallen onder het passe-partout bij het opnieuw inlijsten van het werk.

Henri de Haas (1937)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:14-03-2018 om 23:34
Eindtijd:24-03-2018 om 20:34
TNTinus1
24 mrt. / 14:07
€ 65