Henri de Haas - Litho: Vrouw met Hond V - 1968

Henri de Haas - Litho: Vrouw met Hond V - 1968 kopen? Bied vanaf 35!
Henri de Haas - Litho: Vrouw met Hond V - 1968 kopen? Bied vanaf 35!Henri de Haas - Litho: Vrouw met Hond V - 1968 kopen? Bied vanaf 35!Henri de Haas - Litho: Vrouw met Hond V - 1968 kopen? Bied vanaf 35!Henri de Haas - Litho: Vrouw met Hond V - 1968 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
Alle items van deze verkoper (184)
  • Henri de Haas (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Henri de Haas. Titel: Vrouw met hond V. Nummer: 4/10. Jaar: 1968. Afmetingen blad: H57 x b 76,5 cm. Afmetingen voorstelling: H39,5 x b51,5. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. Conditie: in goede staat.

ZZZW

Henri de Haas (1937)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items

Starttijd:16-04-2018 om 00:15
Eindtijd:27-04-2018 om 21:15
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieHoek van Holland, Nederland