Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bruxelles circa de eeuwwisseling (1900) - gesigneerde ets
- Formaat lijst: 28 x 35 cm
- Beeldformaat: 14 x 19 cm
- Conditie: Goed
- Beschrijving:
Gedeeltelijk met de hand ingekleurde ets van de Belgische kunstenaar Henri De Smeth. Het werk laat een steegje te Brussel zien rond de eeuwwisseling. Met potlood gesigneerd 'De Smeth'.
Starttijd | 3-6-2016 om 12:38 |
Eindtijd | 10-6-2016 om 12:38 |