HENRI FRÉDERIC BOOT tekening "Pijprokende man op stoel" - Verkocht

HENRI FRÉDERIC BOOT tekening "Pijprokende man op stoel" kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

HENRI FRÉDERIC BOOT tekening "Pijprokende man op stoel" kopen? Bied vanaf 45!HENRI FRÉDERIC BOOT tekening "Pijprokende man op stoel" kopen? Bied vanaf 45!HENRI FRÉDERIC BOOT tekening "Pijprokende man op stoel" kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Henri Frederic Boot (1877-1963)
TypeTekening / Aquarel

HENRI FRÉDERIC BOOT (1877-1963)

Titel: Pijprokende man op stoel
Jaartal: z.j. (ca. 1910 - 1930)
Afmetingen beeld: 39 x 51 cm
Gesigneerd: Ja, stempel Atelier Boot
Materiaal:  tekening op papier
Ingelijst: Ja, onder passe-partout

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:29-02-2016 om 18:33
Eindtijd:07-03-2016 om 18:33
Rodbrecht
05 mrt. / 14:22
€ 45