HENRI FRÉDERIC BOOT tekening "Zittende man" - Verkocht

HENRI FRÉDERIC BOOT tekening "Zittende man" kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

HENRI FRÉDERIC BOOT tekening "Zittende man" kopen? Bied vanaf 40!HENRI FRÉDERIC BOOT tekening "Zittende man" kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Henri Frederic Boot (1877-1963)
TypeTekening / Aquarel

HENRI FRÉDERIC BOOT (1877-1963)

Titel: Zittende man
Jaartal: z.j. (ca. 1910 - 1930)
Afmetingen beeld: 38  x 56 cm
Gesigneerd: Ja, H.F. Boot
Materiaal:  tekening op  papier
Ingelijst: Nee, los vel

Conditie: Zie foto. Prachtige zeer oude tekening uit het atelier van H.F. Boot.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:01-04-2016 om 11:48
Eindtijd:08-04-2016 om 11:48
Rodbrecht
08 apr. / 11:35
€ 40