Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III
Corry Ammerlaan - Samen in evenwicht
Johan van Loon - Performance in Material, gesigneerd
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 140 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geldrop, Nederland |
Objectlocatie | Geldrop, Nederland |
Starttijd | 22-11-2019 om 8:59 |
Eindtijd | 27-11-2019 om 20:33 |