Henri Hess - Tulpen

Henri Hess - Tulpen kopen? Bied vanaf 695!
Henri Hess - Tulpen kopen? Bied vanaf 695!Henri Hess - Tulpen kopen? Bied vanaf 695!Henri Hess - Tulpen kopen? Bied vanaf 695!Henri Hess - Tulpen kopen? Bied vanaf 695!Henri Hess - Tulpen kopen? Bied vanaf 695!
  • Henri Hess (1950)
IngelijstIngelijst
Afmetingen150 cm x 100 cm (h x b)
Lijst156 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De stijl van Henri Hess (1950, Eindhoven) is direct, ongecompliceerd en veelkleurig. Zijn liefde voor het schilderen spettert van de doeken af.

Met grote uitdrukkingskracht schildert hij dorpsgezichten, landschappen, waterpartijen, stillevens en portretten. Henri Hess trekt er veelvuldig op uit. Zwervend in Brabant tussen boerderijen , langs oevers van de Dommel met uitzicht op houtwallen en verre einders, aan Franse kusten bij pittoreske haventjes, overal maakt hij schetsen of schildert hij ter plaatse wat hem inspireert.
Zijn werken stralen een sfeer van geborgenheid uit, die zijn oorsprong vindt in de rust van de natuur. Indrukwekkend zijn de zomerse en herfstachtige landschappen in specifieke aardkleuren. Dorpsgezichten, markt-taferelen en sommige stillevens hebben de weemoedige sfeer en stemming, die Hess ook eigen is. In de werken waarin Hess zich beperkt tot het weergeven van de impressie, is hij op zijn best.

in nette gebruikte staat

Henri Hess (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  henrisArtSale
FA. (9)

66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
106 cm
156 cm
100 cm
150 cm
Starttijd:16-01-2023 om 09:37
Eindtijd:25-01-2023 om 22:03
Openingsbod € 695
ObjectlocatieGeldrop,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie