Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve - Verkocht

Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!
Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek - Avondlandschap met hoeve kopen? Bied vanaf 55!
  • Henri Joseph Pauwels (1903-1983)
Jaartal1953
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 cm x 94 cm (h x b)
Lijst87 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
H. J. Pauwels (1903-1983)

Sfeervol schilderij van een avondlandschap met hoeve(s).
Groot doek met decoratieve vergulden kader.

Over de schilder

Henri Joseph Pauwels (Haasdonk 1903 - Beveren-Waas 1983) was een Belgische schilder van decoratieve landschappen, interieurs, marines en Antwerpse havengezichten. Henri Joseph Pauwels schilderde met een licht impressionistische toets en leefde zich vooral uit met de landschappen van het Waasland. Vermeld in de Belgische kunstboeken: Akoum, Arto en Piron. Internationaal bekende schilder.

Verzending met Bpost met trackingnummer en verzekerd.

Goudkleurige impressionant - klassiek kader afgewerkt met guirlandes. In prima staat. Zonder zichtbare gebreken. Doek zonder onvolkomenheden.

Henri Joseph Pauwels (1903-1983)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  JohanClymans

Lid sinds 2020
1 verkochte items
114 cm
87 cm
94 cm
67 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-07-2020 om 16:45
Eindtijd:24-07-2020 om 21:41
krak1231
24 jul. / 21:35
€ 55