Gilles Robert de Vaugondy - Carte Des Parties Nord et Ouest de L' Amerique
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1935 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 42.5 x 33.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Logelain,
Henri [Elsene
1889 - Brussel 1968]
Paleis
van Justitie te Brussel
ets
[1935] – beeld 39,2 x 32cm. - plaat 42,5 x 33,5 cm
zeer ruime marge, vel 60 x 49,5 cm.
gesigeerd
in rood linksonder ; Henri
Logelain
rechtsonder
; epreuve
d'artist
In
goede staat, los tussen zuurvrij passe-partout karton.
Conditie | Goed | ||
Ets en papier zijn gaaf, geen vouwen of scheurtjes. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helmond, Nederland | ||
Objectlocatie | Helmond, Nederland |
Starttijd | 4-11-2020 om 18:17 |
Eindtijd | 13-11-2020 om 19:10 |