Henri Logelain - gezicht op Paleis van Justitie te Brussel - Verkocht

Henri Logelain - gezicht op Paleis van Justitie te Brussel kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Henri Logelain - gezicht op Paleis van Justitie te Brussel kopen? Bied vanaf 35!Henri Logelain - gezicht op Paleis van Justitie te Brussel kopen? Bied vanaf 35!Henri Logelain - gezicht op Paleis van Justitie te Brussel kopen? Bied vanaf 35!Henri Logelain - gezicht op Paleis van Justitie te Brussel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  27jos31

2 verkochte items
  • Henri Logelain (1889-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1935
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen42.5 cm x 33.5 cm (h x b)
Passe-partout65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Logelain, Henri [Elsene 1889 - Brussel 1968]

Paleis van Justitie te Brussel
ets [1935] – beeld 39,2 x 32cm. - plaat 42,5 x 33,5 cm
zeer ruime marge, vel 60 x 49,5 cm.
gesigeerd in rood linksonder ; Henri Logelain
rechtsonder ; epreuve d'artist
In goede staat, los tussen zuurvrij passe-partout karton.

Ets en papier zijn gaaf, geen vouwen of scheurtjes.

Henri Logelain (1889-1968)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  27jos31

2 verkochte items
50 cm
65 cm
33.5 cm
42.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-11-2020 om 18:17
Eindtijd:13-11-2020 om 19:10
163bro55
13 nov. / 18:43
€ 35