Henri Matthijs - schapen met herder

Henri Matthijs - schapen met herder kopen? Bied vanaf 750!
Henri Matthijs - schapen met herder kopen? Bied vanaf 750!Henri Matthijs - schapen met herder kopen? Bied vanaf 750!Henri Matthijs - schapen met herder kopen? Bied vanaf 750!Henri Matthijs - schapen met herder kopen? Bied vanaf 750!Henri Matthijs - schapen met herder kopen? Bied vanaf 750!Henri Matthijs - schapen met herder kopen? Bied vanaf 750!Henri Matthijs - schapen met herder kopen? Bied vanaf 750!
  • Henri Matthijs
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
Lijst95 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henri Matthijs (XIX-XX) schapen met herder.
olieverf op doek. gesigneerd : H. Matthijs. in goede staat (geen restauraties aan doek). formaat doek : 120 cm op 80 cm. formaat met kader : 135 cm op 95 cm. geen verzending,

echtheid wordt gegarandeerd

Henri Matthijs

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  TheRetrohouse
FA. (8 )

33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
135 cm
95 cm
120 cm
80 cm
Starttijd:19-11-2022 om 08:46
Eindtijd:29-11-2022 om 22:31
Openingsbod € 750
Objectlocatiewezemaal,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie