Henri Plaat - Gouache en collage, Zonder titel (Groot) - Verkocht

Henri Plaat - Gouache en collage, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Henri Plaat - Gouache en collage, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Henri Plaat - Gouache en collage, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Henri Plaat - Gouache en collage, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Henri Plaat (1936)
Jaartal2014
TechniekCollage
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Hier en daar zeer lichte beschadigingen in het blad, maar over het algemeen in zeer goede staat.

Henri Plaat (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (323)

Lid sinds 2010
45416 verkochte items
Alle items van deze verkoper (666)
100 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2020 om 15:59
Eindtijd:28-12-2020 om 22:17
Biedingen (11)
Richteren
28 dec. / 22:08
€ 50
KASPAROV
28 dec. / 22:06
€ 45
Richteren
28 dec. / 19:54
€ 40
jvdo
28 dec. / 14:21
€ 35
Von112020
22 dec. / 00:32
€ 30
takamine
17 dec. / 13:45
€ 25
ave58
17 dec. / 13:45
€ 20
takamine
14 dec. / 23:33
€ 15
kunsttrader
14 dec. / 23:33
€ 10
kunsttrader
14 dec. / 18:39
€ 3
nelleke1958
14 dec. / 18:29
€ 1