Henri Plaat - Gouache, Zonder titel - Ingelijst

Henri Plaat - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Henri Plaat - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Henri Plaat - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Henri Plaat - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (219)
  • Henri Plaat (1936)
Jaartal1983
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 27 cm (h x b)
Lijst36 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11:00  - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op dinsdag t/m vrijdag tussen 11:00 - 17.15 uur.

Zeer minimaal kreuk in het blad rechts onderin.

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2020 om 16:08
Eindtijd:02-02-2020 om 19:16

JvB-AMD
2 feb. / 06:34
€ 50