Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot

Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!
Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!
  • Henri van Os-Delhez (1880-1976)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.5 cm x 33.5 cm (h x b)
Lijst34 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het schilderij komt uit de erfenis van mijn ouders en is, gezien het adres op de achterzijde van de lijst, rond 1950 gekocht door mijn grootvader, Pedro Stubert in Hilversum.
Het heeft jaren bij ons op zolder gestaan en past niet bij ons (interieur).
Het is onbeschadigd en de lichte plekken op de rand van de schaal en op de koperen pot zijn witte klodders verf die op het doek liggen.

Starttijd:04-08-2022 om 15:15
Eindtijd:18-08-2022 om 21:30
Openingsbod € 200
ObjectlocatieBarsingerhorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier