Henri Wils: Houtsnede Zuidblaak Rotterdam - Verkocht

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Alle items van deze verkoper (404)
  • Henri Wils (1892-1967)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
2-2-1

Mooie houtsnede van de Belgische kunstenaar Henri Wils, die in de 1e wereldoorlog naar NL vluchtte. In leuk lijstje, kan direct aan de muur.

Titel: Zuidblaak Rotterdam
Jaartal: onbekend
Afmetingen in lijst: 33cm x 26cm
Afmetingen beeld: 20cm x 13cm
Gesigneerd: Ja
Oplage: onbekend
Ingelijst: Ja

Conditie:
Het werk is in zeer goede staat.

Dit werk kan verzonden worden voor 15 euro aangetekend en goed verpakt. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Henri Wils (1892-1967)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:19-08-2011 om 21:04
Eindtijd:29-08-2011 om 21:04
justinkees
21 aug. / 22:41
€ 25