FA. (2)

Henrietta Harkink - Ets - 1986

Henrietta Harkink - Ets - 1986 kopen? Bied vanaf 25!
Henrietta Harkink - Ets - 1986 kopen? Bied vanaf 25!Henrietta Harkink - Ets - 1986 kopen? Bied vanaf 25!Henrietta Harkink - Ets - 1986 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (378)
  • Henrietta Harkink
Jaartal1986
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/5

Ets van Henrietta Harkink uit 1986. Nummer: 2/5. Afmetingen blad: H22.5 xb17.5. Afmetingen voorstelling : H12 x b6 cm. Het werk is linksonder gesigneerd met potlood door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan evt worden verzonden in een envelop voor 5,50 euro. (Ned). Dit is dan wel op risico vd koper.

Verzenden; onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.

Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst

Henrietta Harkink

Alle items van deze kunstenaar
FA. (28)

816 verkochte items
17.5 cm
22.5 cm
Starttijd:09-12-2021 om 21:21
Eindtijd:16-12-2021 om 19:13
Openingsbod€ 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd