Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 22.5 x 17.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/5 |
Ets van Henrietta Harkink uit 1986. Nummer: 2/5. Afmetingen blad: H22.5 xb17.5. Afmetingen voorstelling : H12 x b6 cm. Het werk is linksonder gesigneerd met potlood door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan evt worden verzonden in een envelop voor 5,50 euro. (Ned). Dit is dan wel op risico vd koper.
Verzenden; onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 9-12-2021 om 21:21 |
Eindtijd | 16-12-2021 om 19:13 |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |