Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 - Verkocht

Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!

Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!Henriette Breedveld - Olieverf op doek in originele lijst , Schaapskooi te Oosterbeek - ca. 1915 kopen? Bied vanaf 1!
  • Henriette Breedveld (1881)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst61 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een olieverfschilderij uit ca. 1915 van de Nederlandse kunstenares Henriette Breedveld-Tellekamp (1881-), getiteld “Schaapskooi te Oosterbeek”.

    -Geschilderd op doek, gespannen op een houten spieraam en ingelijst in de originele zware houten lijst met sierrand.

    -Gesigneerd rechtsonder in het werk en ook gesigneerd en getiteld op de achterkant van de lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 61 x 67 cm. Spieraam, 38,5 x 44,5 cm. Beeld, 37 x 43 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel met meerdere schilderijen van de kunstenares Henriette Breedveld-Tellekamp.
    -Conditie: Het werk is in goede staat met ouderdomssporen. Het zou schoongemaakt kunnen worden….De lijst heeft slijtplekken.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Het schilderij kan zo aan de muur.

    Oosterbeek is een voormalige gemeente en de grootste plaats van de gemeente Renkum, in de Nederlandse provincie Gelderland, vlak ten westen van de stad Arnhem.

    Informatie over de kunstenares:

    Hillegonda Henriette Breedveld-Tellekamp, geboren op 28 november 1881 te Amsterdam, schilder.

    Henriette Tellekamp huwde in 1912 Jean Jacques Breedveld.

    Ze schilderde (bloem)stillevens en landschappen.

    Afhandeling: Let op A.U.B.:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze zeer sterke voorkeur.

    Het afhalen heeft voor ons geen haast en wij houden ons aan de door het RIVM voorgeschreven afstand….

    -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.

    -Het werk kan binnen de EU verzonden worden via GLS.

    -Het werk kan naar landen buiten de EU alleen verzonden worden zonder lijst (maar met spieraam).

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 15,00 euro (aangetekende verzending via PostNL).

    Naar België, Frankrijk, Duitsland: 18,50 euro (verzending via GLS).

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het werk is in goede staat met ouderdomssporen. Het zou schoongemaakt kunnen worden….De lijst heeft slijtplekken. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Het schilderij kan zo aan de muur.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,00

Henriette Breedveld (1881)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
67 cm
61 cm
43 cm
37 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd25-12-2020 om 12:04
Eindtijd8-1-2021 om 21:00
Biedingen (20)