Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
Jacobus Schijnvoet - Slot van Abcoude, originele kopergravure, 1711
Klaas Gubbels - houtsnede: huiskamerorkest (nieuwe lijst!)
Fenneke van der Elst - Drie lelies III
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 32 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Een olieverfschilderij uit ca 1910 van de Nederlandse kunstenares Henriette Breedveld-Tellekamp.
-Geschilderd op doek, gespannen op een houten spieraam.
-Niet gesigneerd, niet ingelijst.
-Afmetingen: 32 x 34 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel met meerdere schilderijen van de
kunstenares Henriette Breedveld-Tellekamp.
-Conditie: Het werk is in goede staat met ouderdomssporen: slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenares:
Hillegonda Henriette Breedveld-Tellekamp, geboren op 28 november 1881 te Amsterdam, schilder.
Henriette Tellekamp huwde in 1912 Jean Jacques Breedveld.
Ze schilderde (bloem)stillevens en landschappen.
Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat met ouderdomssporen: slijtplekjes. | |||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 17-2-2019 om 16:29 |
Eindtijd | 24-2-2019 om 15:26 |