Henriette Hubregtse (1879-1959) - litho 't Kolkje te Amsterdam - Verkocht

Henriette Hubregtse (1879-1959) - litho 't Kolkje te Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Henriette Hubregtse (1879-1959) - litho 't Kolkje te Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!Henriette Hubregtse (1879-1959) - litho 't Kolkje te Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!Henriette Hubregtse (1879-1959) - litho 't Kolkje te Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!Henriette Hubregtse (1879-1959) - litho 't Kolkje te Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!Henriette Hubregtse (1879-1959) - litho 't Kolkje te Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!Henriette Hubregtse (1879-1959) - litho 't Kolkje te Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Obe
FA. (10)

588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henriette Hubregtse-Lanzing (1879-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van Henriëtte Hurbegtse.
Onder haar pseudoniem Estgerbuh.
Met de hand gesigneerd.
In zeer goede staat.

Afmetingen incl. lijst zijn 44x31 cm
Afmetingen voorstelling zijn 31x20 cm

Authenticiteit:

Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:14-05-2015 om 11:40
Eindtijd:28-05-2015 om 21:40
josvanw
28 mei / 17:22
€ 30