Henriette Syatauw - Peper- en zoutvat porselein - Verkocht

Henriette Syatauw - Peper- en zoutvat porselein kopen? Bied vanaf 1!
Henriette Syatauw - Peper- en zoutvat porselein kopen? Bied vanaf 1!Henriette Syatauw - Peper- en zoutvat porselein kopen? Bied vanaf 1!Henriette Syatauw - Peper- en zoutvat porselein kopen? Bied vanaf 1!Henriette Syatauw - Peper- en zoutvat porselein kopen? Bied vanaf 1!Henriette Syatauw - Peper- en zoutvat porselein kopen? Bied vanaf 1!Henriette Syatauw - Peper- en zoutvat porselein kopen? Bied vanaf 1!
  • Henriette Syatauw (1927)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen11 cm x 4 cm x 4 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Deze 2 porseleinen vatjes zijn 11 cm hoog.
Prachtige afbeeldingen op het porselein.
Ze komen in de originele doos en zijn nog nooit gebruikt geweest.

Henriette Syatauw (1927)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Bianca81
FA. (1)

Lid sinds 2020
20 verkochte items
4
11
4
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 16:44
Eindtijd:13-12-2022 om 22:50
Cwijdenes
13 dec. / 22:38
€ 1