Henriette van Egten - ets - 1976

Henriette van Egten - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 25!
Henriette van Egten - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 25!Henriette van Egten - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 25!Henriette van Egten - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 25!Henriette van Egten - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 25!
  • Henriette van Egten (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen19 cm x 22 cm (h x b)
Passe-partout71 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/15
Ets van Henriette van Egten uit 1976. Nummer: 3/15. Afmetingen blad incl passe-partout: H71 x b60 cm. Afmetingen voorstelling: H19 x b22. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Nederlands; graficus; schilder; tekenaar; wandschilder; 1948-07-05; Hasselt (Zwartewaterland)

Wat verkleuring langs de randen, van een vorige inlijsting.

Henriette van Egten (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (332)
60 cm
71 cm
22 cm
19 cm
Starttijd:18-08-2022 om 15:47
Eindtijd:27-08-2022 om 19:42
Openingsbod € 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa