Henry Brand - bloemen in vaas

Henry Brand - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 49!
Henry Brand - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 49!Henry Brand - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 49!Henry Brand - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 49!Henry Brand - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 49!Henry Brand - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 49!Henry Brand - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 49!Henry Brand - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 49!Henry Brand - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 49!
  • Henry Brand (1944)
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henry Brand is geboren in 1942 en woont en werkt in Noord Holland. Hij is autodidact en staat vooral bekend om zijn stadsgezichten en bloemstillevens.

werk heeft lang in stoffige opslag gestaan

Henry Brand (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Dhr_Noordijk

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
73 cm
83 cm
50 cm
60 cm
Starttijd:28-11-2022 om 21:46
Eindtijd:03-12-2022 om 15:30
Openingsbod € 49
ObjectlocatieBakel,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie