Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 35 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het orginele lijstje zit er nog omheen | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 4-12-2018 om 8:53 |
Eindtijd | 19-4-2019 om 19:33 |