In opdracht geveild:
(28-28-1)
Mooie Aquatint van Henry Cassiers. Zicht op de Koepelkerk te Amsterdam, vanaf de Singel.
Handgesigneerd. Op dik stevig papier gedrukt.
Titel: Koepelkerk/Singel Amsterdam
Jaartal: Omstreeks 1900
Afmetingen beeld: 38cm x 38cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat, maar heeft wel de gebruikelijke vergeling aan de randen (ingelijst geweest).
Dit werk kan verzonden worden in een koker voor 10 euro binnen NL (15 euro EU). Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: