Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 47 cm (h x b) |
Incl. lijst | 79 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 74/100 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen-noord, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Velsen-noord, Nederland |
Starttijd | 25-9-2022 om 23:06 |
Eindtijd | 9-10-2022 om 19:02 |