Henry Dean - Oranje/rode, mondgeblazen en handgesigneerde vaas - Verkocht

Henry Dean - Oranje/rode, mondgeblazen en handgesigneerde vaas kopen? Bied vanaf 65!
Glas / Keramiek

Henry Dean - Oranje/rode, mondgeblazen en handgesigneerde vaas kopen? Bied vanaf 65!Henry Dean - Oranje/rode, mondgeblazen en handgesigneerde vaas kopen? Bied vanaf 65!Henry Dean - Oranje/rode, mondgeblazen en handgesigneerde vaas kopen? Bied vanaf 65!Henry Dean - Oranje/rode, mondgeblazen en handgesigneerde vaas kopen? Bied vanaf 65!Henry Dean - Oranje/rode, mondgeblazen en handgesigneerde vaas kopen? Bied vanaf 65!Henry Dean - Oranje/rode, mondgeblazen en handgesigneerde vaas kopen? Bied vanaf 65!Henry Dean - Oranje/rode, mondgeblazen en handgesigneerde vaas kopen? Bied vanaf 65!
  • Henry Dean (1972)
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen12 cm x 21 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Karakteristieke, lage en in vooraanzicht ovale vaas van de Belgische glaskunstenaar Henry Dean. Deze stichtte in 1972 het gelijknamige familiebedrijf waar tegenwoordig de tweede generatie de scepter zwaait. Het bedrijf is gespecialiseerd in decoratie- en tafelstukken maar is vooral bekend om zijn vazen. Elk product wordt is eigen huis ontworpen, handgemaakt of mondgeblazen en van het - gegrafeerde - signatuur voorzien.

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 18,00

Henry Dean (1972)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  UsKinge
Lid sinds 2020
25 verkochte items
21 cm
12 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBoxtel,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België
Starttijd29-1-2022 om 6:09
Eindtijd5-2-2022 om 21:11