Deenstalige uitgave uit 1967 met linnen band. Helaas mist de slipcase. In het boek zitten 8 in druk gesigneerde litho’s ingebonden. Gelimiteerde en gesigneerde uitgave. Dit is nummer 875 van de 1000. Afmeting boek 23,5 x22,5 cm. 192 pagina’s.
Goed
Boek verkeerd in goede conditie. Helaas mist de bijbehorende slipcase.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland
Tot 2 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25