Henry Johnson Brent - Landschap - Verkocht

Henry Johnson Brent - Landschap kopen? Bied vanaf 30!
Henry Johnson Brent - Landschap kopen? Bied vanaf 30!Henry Johnson Brent - Landschap kopen? Bied vanaf 30!Henry Johnson Brent - Landschap kopen? Bied vanaf 30!Henry Johnson Brent - Landschap kopen? Bied vanaf 30!
  • Henry Johnson Brent (1811-1880)
Periode1800 t/m 1899
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi impressionistisch werk van een Amerikaan, waarschijnlijk in Frankrijk

geen beschadigingen

Henry Johnson Brent (1811-1880)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Henkiepenkie

Lid sinds 2019
6 verkochte items
100 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-06-2020 om 15:11
Eindtijd:18-06-2020 om 21:46
Pisti5
18 jun. / 14:01
€ 30