HENRY LUYTEN, Ets, Takkewijf

HENRY LUYTEN, Ets, Takkewijf kopen? Bied vanaf 45!

HENRY LUYTEN, Ets, Takkewijf

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
  • Jan Hendrik Luyten (1859-1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van de bekende kunstenaar Henry Luyten.

Met originele lijst en glasplaat. Afmetingen: 35 x 25 cm.

Gesigneerd

Het werk kan afgehaald worden in Boekelo of bezorgen € 10

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:05-10-2014 om 00:12
Eindtijd:12-10-2014 om 00:12

YvonneMariaKunstveiling
11 okt. / 11:46
€ 45