Hentschel: Lithografie, Nature II

Hentschel: Lithografie, Nature II kopen? Bied vanaf 6!

Verkoopprijs: € 6,00

G. Hentschel

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • G. Hentschel
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Hentschel
Titel: Nature II
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

G. Hentschel

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items

Dit item is verkocht voor 6,00

Starttijd:27-01-2017 om 18:40
Eindtijd:01-02-2017 om 18:40

hxku3djq
1 feb. / 18:32
€ 6