FA. (3)

Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst

Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Herbert Jochems (1912-1975)
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 54 cm (h x b)
Lijst45 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 648 K
Herbert Jochems
Abstract landschap
Olieverf op Doek
37 x 54 cm
45 x 63 cm

Herbert Jochems (1912-1975)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
63 cm
45 cm
54 cm
37 cm
Starttijd:16-02-2022 om 19:54
Eindtijd:25-02-2022 om 22:40
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieBreda of Amsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland