Herfst - Verkocht

Herfst kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Herfst kopen? Bied vanaf 25!
Herfst kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Tessaoopman

5 verkochte items
  • Ada Breedveld (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Onderdeel van vier zeefdrukken. De vier seizoenen.

Van deze zeefdruk zijn er 100 stuks gedrukt.

Vergulde lijst. Lijst 30 bij 37.

Zeefdruk is 24 - 15 cm.

Gesigneerd.

Ada Breedveld (1944)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Tessaoopman

5 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:19-03-2015 om 16:14
Eindtijd:02-04-2015 om 17:14
HansMarian
23 mrt. / 00:04
€ 25