HERFSTLANDSCHAP // LITHO VAN CEES TROMP - Verkocht

HERFSTLANDSCHAP // LITHO VAN CEES TROMP kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 155,00

HERFSTLANDSCHAP // LITHO VAN CEES TROMP kopen? Bied vanaf 1!HERFSTLANDSCHAP // LITHO VAN CEES TROMP kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

499 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Cees Tromp (1899-1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Virtuoze litho van Cees Tromp ( 1899-1929).

Titel : Herfstlandschap

Jaartal : November 1928 (in potlood)

Afmetingen beeld : 36 x 27.5 cm.

Gesigneerd : handgesigneerd met potlood en gesigneerd op de steen

Oplage : dit is nr. 16 van 25

Ingelijst : niet ingelijst, maar opgenomen in passepartout met achtervel

Materiaal : litho op stevig papier

Conditie : in uitstekende staat

Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd

Verzending : verzending is mogelijk. Kosten verpakking en verzending  8.50 euro.

Cees Tromp (1899-1929)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

499 verkochte items
Dit item is verkocht voor 155,00
Starttijd:01-01-2014 om 14:43
Eindtijd:12-01-2014 om 15:03
Biedingen (25)
Dromelijn
12 jan. / 14:53
€ 155
OWK
12 jan. / 14:51
€ 145
Dromelijn
12 jan. / 14:51
€ 135
OWK
12 jan. / 14:51
€ 135
Dromelijn
12 jan. / 14:48
€ 125
OWK
12 jan. / 14:47
€ 115
Dromelijn
12 jan. / 14:47
€ 105
OWK
12 jan. / 14:47
€ 100
Dromelijn
12 jan. / 14:44
€ 90
OWK
12 jan. / 14:41
€ 80
Dromelijn
12 jan. / 14:41
€ 70
OWK
12 jan. / 14:41
€ 60
Dromelijn
12 jan. / 14:40
€ 50
OWK
12 jan. / 14:19
€ 45
Dromelijn
12 jan. / 14:19
€ 40
OWK
12 jan. / 14:19
€ 40
Dromelijn
12 jan. / 14:19
€ 35
OWK
12 jan. / 14:19
€ 30
Dromelijn
11 jan. / 22:38
€ 25
JP48
11 jan. / 22:38
€ 20
Dromelijn
10 jan. / 19:17
€ 15
Ferre
05 jan. / 17:38
€ 10
JP48
05 jan. / 17:37
€ 5
Ferre
05 jan. / 17:37
€ 5
JP48
03 jan. / 22:01
€ 1