Herman Berendsen - (1869-1948) kleurrijke aquarel, sfeervol beeld - Verkocht

Herman Berendsen - (1869-1948) kleurrijke aquarel, sfeervol beeld kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berendsen - (1869-1948) kleurrijke aquarel, sfeervol beeld kopen? Bied vanaf 45!Herman Berendsen - (1869-1948) kleurrijke aquarel, sfeervol beeld kopen? Bied vanaf 45!Herman Berendsen - (1869-1948) kleurrijke aquarel, sfeervol beeld kopen? Bied vanaf 45!Herman Berendsen - (1869-1948) kleurrijke aquarel, sfeervol beeld kopen? Bied vanaf 45!Herman Berendsen - (1869-1948) kleurrijke aquarel, sfeervol beeld kopen? Bied vanaf 45!Herman Berendsen - (1869-1948) kleurrijke aquarel, sfeervol beeld kopen? Bied vanaf 45!
  • Herman Berendsen (1867-1948)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 14.5 cm (h x b)
Lijst37.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
'Oude huizen Berkelkade Zutphen' is de titel van deze sfeervolle aquarel, gemaakt door H. Berendsen. Deze oude huizen staan naast de kerk in Zutphen.

Zijn werk is onder meer te zien in het Stedelijk Museum van Zutphen.

Afmetingen ca:  21 h x 14.5 b cm
lijst: 37.5 h x 28 b cm

Verkeert in uitstekende staat.

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.

Herman Berendsen (1867-1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  flokbluit
FA. (4 )

177 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
28 cm
37.5 cm
14.5 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-04-2022 om 14:42
Eindtijd:10-04-2022 om 21:59
Biedingen (2)
Ike1KV114
10 apr. / 21:28
€ 50
Maria1189
08 apr. / 21:40
€ 45