Herman Berserik - Ingekleurde Ets, Ideal olie rijdt Kelly

Herman Berserik - Ingekleurde Ets, Ideal olie rijdt Kelly kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Berserik - Ingekleurde Ets, Ideal olie rijdt Kelly kopen? Bied vanaf 50!Herman Berserik - Ingekleurde Ets, Ideal olie rijdt Kelly kopen? Bied vanaf 50!Herman Berserik - Ingekleurde Ets, Ideal olie rijdt Kelly kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  schrem70

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Herman Berserik (1921-2002)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
Lijst59 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Handgesigneerd, ingekleurd 2e staat d.d. 10-01-1979.
In zeer goede staat verkerend. Indien gewenst te bezichtigen op afspraak.

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-01-2020 om 07:11
Eindtijd:25-01-2020 om 19:40

jozo
13 jan. / 15:52
€ 50