Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: Marakech Maroc en Morgat

Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: Marakech Maroc en Morgat kopen? Bied vanaf 100!
Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: Marakech Maroc en Morgat kopen? Bied vanaf 100!Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: Marakech Maroc en Morgat kopen? Bied vanaf 100!Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: Marakech Maroc en Morgat kopen? Bied vanaf 100!Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: Marakech Maroc en Morgat kopen? Bied vanaf 100!Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: Marakech Maroc en Morgat kopen? Bied vanaf 100!Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: Marakech Maroc en Morgat kopen? Bied vanaf 100!Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: Marakech Maroc en Morgat kopen? Bied vanaf 100!
  • Herman Bieling (1887-1964)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pen tekening van Herman Bieling. Titel: Marakech Maroc. Afmetingen blad: H45 x b31.5cm.

Pen tekening van Herman Bieling.  Titel: Morgat. Afmetingen blad: H28.5 x b23.5cm. Beide werken zijn rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Morgat is een badplaats gelegen aan de baai van Douarnenez, in het department Finistère in het westen van Frankrijk. Morgat heeft een soms grillige kustlijn, met in totaal ca. 12 kilometer aan zandstrand. De bekendere plaats Brest bevindt zich op ca. 60 kilometer afstand van Morgat.
Marakech Maroc: Langs de randen zitten wat kreukels en er zitten horizontaal twee vouwen in het blad. In werkelijkheid is het blad iets geliger, dit komt niet helemaal goed over op de foto Morgat: Er zit onderaan, een scheurtje, in het blad(zie laatste foto). Het werk is in werkelijkheid iets geliger, dit komt niet helemaal goed over op de foto
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 50,00

Starttijd22-1-2022 om 13:55
Eindtijd4-2-2022 om 20:34
Openingsbod € 100
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland