Herman Bieling - Bokspartij - Inkttekening - Verkocht

Herman Bieling - Bokspartij - Inkttekening kopen? Bied vanaf 25!
Herman Bieling - Bokspartij - Inkttekening kopen? Bied vanaf 25!Herman Bieling - Bokspartij - Inkttekening kopen? Bied vanaf 25!Herman Bieling - Bokspartij - Inkttekening kopen? Bied vanaf 25!
  • Herman Bieling (1887-1964)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlExpressionistisch
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Inkttekening door Herman BielingVoorstelling van een bokspartijLosbladig, beeldmaat 13x10, bladmaat 15x12,5Gemonogrammeerd in stempel r.o. 'H.B.'Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:13-11-2018 om 12:18
Eindtijd:22-11-2018 om 19:04
Biedingen (2)
donsje
22 nov. / 18:58
€ 30
kdiependaele
22 nov. / 11:22
€ 25