Herman Bieling, houtskooltekening

Herman Bieling, houtskooltekening  kopen? Bied vanaf 30!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 30,00

Herman Bieling, houtskooltekening  kopen? Bied vanaf 30!Herman Bieling, houtskooltekening  kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Margie
FA. (20)

275 verkochte items
  • Herman Bieling (1887-1964)
TypeTekening / Aquarel

Een mooie karakteristieke tekening van deze bijzondere kunstenaar. Gesigneerd en gedateerd '60 (1960), in originele lijst.

Afmetingen inclusief lijst: 60 x 50 cm. Afmetingen tekening ca. 45 x 35 cm

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:28-01-2018 om 23:20
Eindtijd:04-02-2018 om 23:20

Mattheus
4 feb. / 15:07
€ 30