FA. (8)

Herman Bogman (jr.) - Boerderij

Herman Bogman (jr.) - Boerderij kopen? Bied vanaf 450!
Herman Bogman (jr.) - Boerderij kopen? Bied vanaf 450!Herman Bogman (jr.) - Boerderij kopen? Bied vanaf 450!Herman Bogman (jr.) - Boerderij kopen? Bied vanaf 450!Herman Bogman (jr.) - Boerderij kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Ckooij

Lid sinds 2021
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Herman Bogman (jr.) (1890-1975)
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 43 cm (h x b)
Lijst57 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Afbeelding van een boerderij met moestuin.

Zowel lijst als schilderij zijn onbeschadigd. Grondige schoonmaak wel nodih

Herman Bogman (jr.) (1890-1975)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Ckooij

Lid sinds 2021
verkochte items
65 cm
57 cm
43 cm
33 cm
Starttijd:13-11-2021 om 21:13
Eindtijd:27-11-2021 om 10:30
Openingsbod€ 450
ObjectlocatieArnhem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie