Herman Bronkhorst - Zeilboten

Herman Bronkhorst - Zeilboten kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Pietcallemeyn

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Herman Bronkhorst (1913)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1975
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk werk

Goed onderhouden

Herman Bronkhorst (1913)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Pietcallemeyn

Lid sinds 2021
0 verkochte items
50 cm
60 cm
32 cm
42 cm
Sluit over 8d 0u 24m 08s
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieWondelgem , België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie

Starttijd:22-07-2021 om 14:04
Eindtijd:01-08-2021 om 21:17
Let op: Bij een bod in de laatste 5 minuten wordt de veilingduur met 5 minuten verlengd.