Herman Brood - Anti apartheid

Herman Brood - Anti apartheid kopen? Bied vanaf 3250!
Herman Brood - Anti apartheid kopen? Bied vanaf 3250!Herman Brood - Anti apartheid kopen? Bied vanaf 3250!Herman Brood - Anti apartheid kopen? Bied vanaf 3250!Herman Brood - Anti apartheid kopen? Bied vanaf 3250!Herman Brood - Anti apartheid kopen? Bied vanaf 3250!Herman Brood - Anti apartheid kopen? Bied vanaf 3250!Herman Brood - Anti apartheid kopen? Bied vanaf 3250!Herman Brood - Anti apartheid kopen? Bied vanaf 3250!Herman Brood - Anti apartheid kopen? Bied vanaf 3250!
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
Lijst80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai schilderij van Herman Brood - anti apartheid.

Inclusief certificaat van het Herman Brood Museum te Wageningen.

Afmetingen incl zwart/zilveren baklijst 100 x 80 cm.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (100)

Geplaatst door  Os
FA. (12)

144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
100 cm
80 cm
95 cm
75 cm
Sluit over 3d 1u 14m 16s
Openingsbod€ 3250
ObjectlocatieSchoonhoven,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:25-01-2023 om 07:03
Eindtijd:08-02-2023 om 20:07