Herman Brood - Arena (Ajax) - gesigneerd - 500 ex - ingelijst

Herman Brood - Arena (Ajax) - gesigneerd - 500 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 235!

Verkoopprijs: € 270,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Herman Brood - Arena (Ajax) - gesigneerd - 500 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 235!Herman Brood - Arena (Ajax) - gesigneerd - 500 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 235!Herman Brood - Arena (Ajax) - gesigneerd - 500 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 235!Herman Brood - Arena (Ajax) - gesigneerd - 500 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 235!Herman Brood - Arena (Ajax) - gesigneerd - 500 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 235!Herman Brood - Arena (Ajax) - gesigneerd - 500 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 235!Herman Brood - Arena (Ajax) - gesigneerd - 500 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 235!Herman Brood - Arena (Ajax) - gesigneerd - 500 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 235!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 66 cm (h x b)
Lijst97 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage219/500
Prachtige zeefdruk van Herman Brood met de titel Arena / Ajax

Uiteraard hand gesigneerd met zilveren marker en genummerd 219/500 met potlood

Een must have voor iedere Brood en of Ajax fan

Werk is in de loop van de jaren iets verkleurd. De lijst is in prima staat maar heeft enkele gebruikerssporen

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88) Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
82 cm
97 cm
66 cm
52 cm

Dit item is verkocht voor 270,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-07-2020 om 13:38
Eindtijd:31-07-2020 om 21:02

Miel1000
31 jul. / 12:57
€ 235