Herman Brood Beertje zeefdruk op linnen ingelijst - Verkocht

Herman Brood Beertje zeefdruk op linnen ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Herman Brood Beertje zeefdruk op linnen ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood Beertje zeefdruk op linnen ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood Beertje zeefdruk op linnen ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer zeldzame ingelijste zeefdruk op linnen van Herman Brood. Dit werk is tevens gesigneerd door Brood zelf. Het formaat inclusief lijst is 50 bij 40 cm. De zeefdruk is gekocht bij Excellent Art te Utrecht. Uiteraard is er een echtheidscertificaat aanwezig. Wordt alleen aangetekend verzonden of worden opgehaald. Alleen serieus bieden s.v.p

Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:23-09-2016 om 15:54
Eindtijd:07-10-2016 om 15:54
Biedingen (13)
Sagaira
07 okt. / 12:22
€ 140
kleurrijkekunstfriesland
06 okt. / 09:53
€ 130
9673
01 okt. / 17:53
€ 120
lcur
30 sep. / 17:35
€ 110
9673
24 sep. / 22:12
€ 100
Counterrick
24 sep. / 22:12
€ 100
9673
24 sep. / 22:12
€ 80
Counterrick
24 sep. / 22:12
€ 75
9673
24 sep. / 22:12
€ 56
Counterrick
24 sep. / 22:12
€ 51
9673
24 sep. / 18:19
€ 46
lcur
24 sep. / 18:19
€ 41
lcur
23 sep. / 17:22
€ 1