Herman Brood - Blow up Queen (mooi gelijst)

Herman Brood - Blow up Queen (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood - Blow up Queen (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 425!Herman Brood - Blow up Queen (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 425!Herman Brood - Blow up Queen (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 425!Herman Brood - Blow up Queen (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
Lijst58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Herman Brood ' Blow up Queen'. Nummer: 151/200. Afmetingen blad: H50 x b60 cm. Het werk is aan de linkerzijde met gouden marker gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd.
Mooi gelijst door inlijsterij in brede houten lijst, ophangklaar!
Wordt geleverd met certificaat van echtheid

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
412 verkochte items
68 cm
58 cm
60 cm
50 cm
Sluit over 6d 21u 58m 37s
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:08-08-2022 om 07:52
Eindtijd:17-08-2022 om 22:26